Přihláška na tábor

 

Informace

Milí rodiče,

Po roce je tu opět náš přívesnický tábor v Kameničné a tentokrát s názvem

Vzhůru na palubu!

Být na jedné palubě, je pojem při kterém si představíme spolupráci, vzájemnou důvěru, pocit, že na problémy nejste sami. Společně na jedné palubě děti odhalí, co v nich vlastně je. Zakusí, důvěru ve skupinu i pocit zodpovědnosti za ni. Poznají svůj potenciál v zátěžových situacích. Najdou své místo mezi ostatními, které jim sedí.

Z jednotlivých týmů se tentokrát stanou posádky smyšlených lodí, které se budou potýkat s problémy, které jim připraví moře i pobyt na jedné palubě. Potáhneme za jeden provaz a snad budeme mít dobrý vítr v plachtách.

Tentokrát bude na dětech na jaké lodi budou plout, pod jakou vlajkou, s jakými kapitány a jakými přáteli. Vyberou si sami. Čtyři lodě vyplují vstříc dobrodružství a budou brázdit smyšlené oceány.

Snad Vás tento poněkud drsný název od tábora neodradí, i když se zaměřením letošního tábora bude vhodný spíše pro starší děti školou povinné, nebo ty, kteří jsou již zvyklí být v kolektivu a spát mimo domov.

Tábor bude letos 5 denní. Spát budeme od pondělí do pátku. Z důvodu uplynulé epidemie bude lépe, když piráti nebudou opouštět loď během naší plavby. Proto je potřeba dětem zabalit na celý pobyt. Také je velmi důležité vyřešit spaní ve stanu. Viz níže u přihlášky.

Cena za tábor: 2000,- Kč (Uhraďte prosím v hotovosti v Obecní knihovně nebo u vedoucí tábora Jitky Rolečkové nejpozději do 30. 7. 2020)

Neumřou děti hlady? Určitě ne. Stravování je zajištěno.

Co budou potřebovat na tábor?

1. Pláštěnku proti dešti. Nepromokavá bunda v prudkém dešti není dostatečné řešení, pouze jako doplněk pod pláštěnku, aby případně zahřála. Večery budou chladné a bunda nebo teplá mikina se bude hodit.

2. Gumáky, dva či dva páry tenisek v případě mokrého počasí snadno promoknou.

3. Látkový stahovací pytel na špinavé prádlo, v igelitovém pytli může prádlo začít plesnivět.

4. Dostatek spodního prádla a ponožek. Je lepší dát více kusů, vždy je může přivézt zpět a je to lepší nežli praní.

5. Baterku, která dostatečně svítí, nezapomeňte na náhradní baterie. Případně se dají dokoupit na táboře.

6. Spací pytel s funkčním zapínáním. Raději to při balení zkontrolujte. Některé noci bývají chladné, a tak výběr spacáku nepodceňujte. Případně můžete přibalit vložku do spacáku nebo tenkou deku.

7. Stan pokud ho nemá kamarád nebo nebude spát ve škole a karimatku

8. Teplé oblečení na spaní, je lepší když může dítě volit na táboře převlečení lehčí, než že je v noci dítěti chladno, protože nic teplejšího s sebou na noc nemá.

9. Kvalitní prošlápnutou obuv. Nové boty nemusí sednout na túře a mohly by vzniknout dítěti na nohách puchýře, které ho nadále omezují.

10. Pokrývka hlavy je nutná! Nejen kvůli hrám, které se hrají na sluníčku, ale také na delší pobyt venku, při kterém snadno dojde k úpalu.

11. Kopii kartičky pojištěnce, v případě nutnosti návštěvy lékaře. Vybereme při příchodu s dítětem a podepsáním bezinfekčnosti.

12. Zubní kartáček, pastu a hrníček/kelímek na vyplachování, ručníky, šampón, sprchový gel

13. Láhev na vodu na celodenní výlet (případně zajistíme), Ešus (misku na jídlo), příbor a hrneček, vezměte na vědomí, že se podávají teplá jídla.

V případě nepříznivého počasí budeme nocovat ve škole a stany se stavět nebudou.

 

Kontakt a informace:
Vedoucí: Jitka Rolečková
Pedagog volného času

Kontaktní formulář

Hlavní vedoucí: Bc. Simona Kotyzová
tel: 725 935 409

 

Při předání dítěte je třeba podepsat bezinfekčnost! Jinak nebude dítě na tábor přijato.

 

Přihláška

TJ Sokol Kameničná

na tábor v Kameničné v termínu od 14. – 20. 8. 2022

POSLEDNÍ CÍSAŘSTVÍ ANEB VÁLKA SAMURAJŮ